İlçemiz Başçiftlik Merkez Mezarlığımızın Düzenleme Çalışmaları Devam ediyor. Eski Kabristanlıkla Yeni Kabristanlık arasına 60 metre uzunluğunda merdiven yapmak suretiyle vatandaşlarımızın daha kolay kabristanlığa gitmeleri için çalışmalarımız devam ediyor İnşallah Kabristanlığımız ve Aile Mezarlığımız daha güzel hale gelecek. Bizler Hem Geçmişimize hem geleceğimize sahip çıkacağız.

Karacaören Mahallesindeki mezarlıklara plastik tabura tahsis ederek cenazelerde rahat oturulmasını sağladık. Belediye adına eleman görevlendirerek Tüm mezar defin işlemlerini ve malzemelerini belediyemiz tarafından karşılanmasını sağlayacağız.

Eski mezarlığımızın ara yollarına parke döşendi. Yeni mezarlığın parselasyonu yapıldı. Önümüzdeki yıl Aile Mezarlığı yapım işine başlıyoruz. İsteyen ailelere yer tahsisi yapacağız.

 

KARACAÖREN AŞIROĞLU MAHALLESİ MEZARLIK ÇALIŞMALARI

Kabristanlığın çevresi, giriş ve içyapısı düzenli bir yapıya kavuşacak. Kabristanlığın Kuzey ve güney istikametinde iki tane giriş kapısı genişletilerek kullanışlı bir hale getirildi. Kabristanlığın orta kısımda açılan yol, cenaze aracının kabristanlığa giriş ve çıkışını sağlayacak. Kabristanlık yolu üzerinde de genişletme çalışması yapılacaktır.

Ayrı garımız yok eşit hizmet sunuyoruz. Hiç bir ayrıma müsaade etmedik etmeyeceğiz. Karacaören Aşıroğlu Mahallesi Kabristanlığında başlatılan Perde çalışmaları ile kabristanlığın güzel bir görünüme kavuşması sağlanacaktır.

KARACÖREN ALİBABA MAHALLESİ MEZARLIK ÇALIŞMALARI

Karacaören Ali Baba Mahallesi Mezarlığı etrafının perde yapımını bu sene bitirdik. Mezarlıkların çevre düzenlemesini ve kapı girişlerini yaparak tamamladık.

 

KARACÖREN GAZİOSMANPAŞA MAHALLESİ MEZARLIK ÇALIŞMALARI

Geçen sene başladığımız Karacaören Mahallesi Mezarlıkları etrafının perde yapımına bu senede devam ediyoruz. Mezarlıkların çevre düzenlemesini ve kapı girişlerini tamamladık.